
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PIE895DC1E is een 81,6 cm brede inbouw inductiekookplaat, voorzien van een PerfectFry Braadsensor Plus die ervoor zorgt dat u gerechten nooit meer zullen aanbranden met gebruik van een speciale pan! Deze Bosch kookplaat beschikt over 4 kookzones met panwaarneming en PowerBoost functie voor alle kookzones: verkort de kooktijd met 50%!
Restant modellen: ongebruikte apparaten met volledige garantie, ingekocht zonder verpakking bij de fabrikant. Bij binnenkomst gecontroleerd op cosmetische beschadigingen zoals een deukje/krasje. Interesse of vragen? Neem gerust contact met ons op zodat u niet voor verassingen komt te staan.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch PIE895DC1E inbouw inductiekookplaat zijn:
Deze Bosch inductiekookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding en aansluitsnoer echter excl. stekker!
Inbouw hoogte | 51 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 750 mm (zie maatchets) |
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw diepte | 527 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PIE895DC1E-REST |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | PerfectFry BraadSensor Plus Booster: verkort de kooktijd |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Ø 210 mm / 2.2 kW (met powerBoost 3.7 kW) |
| Pit links achter | Ø 145 mm / 1.4 kW (met powerBoost 2.2 kW) |
| Pit rechts voor | Ø 145 mm / 1.4 kW (met powerBoost 2.2 kW) |
| Pit rechts achter | Ø 280 mm / 2.6 kW (met powerBoost 3.7 kW) |
Aansluitwaarde | 7400 Watt (excl. Perilex stekker/ incl. snoer) |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Braadzone Timer |
| Voorraad | 0 |