
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PIV895HC1E is een 81,6 cm brede inbouw inductie kookplaat met 5 inductie kookzones. De PerfectFry Plus-functie laat de temperatuur van de pan zien en checkt deze voortdurend om aanbakken te voorkomen. Daarnaast beschikt deze Bosch inductie kookplaat over een Favorieten-knop om uw kookplaat te personaliseren en Smart Hood Automatic. De bijpassende afzuigkap wordt automatisch aangestuurd door de kookplaat en een verbonden Home Connect-account.
Incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. Perilex stekker.
De Bosch PIV895HC1E is de opvolger van de Bosch PIV895FC5E.
Booster
Hob2Hood
HomeConnect/ Wifi App bediening
PerfectFry Plus
Favorieten-knop
Pauzefunctie
Warmhoudfunctie
Wordt geleverd zonder perilex stekker
Inbouw hoogte | 5,1 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 75 cm |
| Minimale inbouw breedte | 75 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 - 50 cm, zie maatschets |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PIV895HC1E-REST |
| Productlijn | Bosch 6 serie, Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET, Vakantiegeld Deals |
| Unieke eigenschappen | PerfectFry Plus Hoodcontrol |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 17 Vermogensstanden (9 hoofdstanden en 8 tussenstanden) |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | 180 mm, 2 kW (max. vermogen 3.1 kW) |
| Pit links achter | 145 mm, 1.6 kW (max. vermogen 2.2 kW) |
| burner_mid_front | 240 mm, 2.5 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | 210 mm, 2.5 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | 145 mm , 1.6 kW (max. vermogen 2.2 kW) |
Meegeleverde toebehoren | Aansluitsnoer 1,1 m (zonder Perilex stekker) |
Aansluitwaarde | 7,4 kW |
| Kenmerken kookplaten | Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Braadsensor HomeConnect/ Wifi App bediening Kinderslot Pauzefunctie Powermanagement functie mogelijk Quickstart | Restart Restwarmte indicatie Timer Warmhoud-functie |
| Voorraad | 0 |
Booster
Hob2Hood
HomeConnect/ Wifi App bediening
PerfectFry Plus
Favorieten-knop
Pauzefunctie
Warmhoudfunctie
Wordt geleverd zonder perilex stekker