
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PKF645FP1E is een 58,3 cm brede inbouw keramische kookplaat, voorzien van 4 keramische kookzones waaronder 1 variabele zone: ideaal voor uw grote potten en pannen. Dankzij PowerBoost kunt u de kooktijd tot 20% verkorten. Tevens beschikt deze Bosch kookplaat over een Timer met uitschakelfunctie.
Restant modellen zijn apparaten die wij rechtstreeks bij de fabrikant inkopen met of zonder originele verpakking. De apparaten worden bij binnenkomst gecontroleerd op eventuele cosmetische beschadigingen (indien er sprake is van schade wordt dit vermeld): zeer scherpe prijzen en volledige garantie!
De belangrijkste kenmerken van de Bosch PKF645FP1E inbouw keramische kookplaat:
De Bosch PKF645FP1E inbouw keramische kookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. aansluitmateriaal.
Inbouw hoogte | 48 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PKF645FP1E-REST |
| Productlijn | Bosch 6 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Timer PowerBoost |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas RVS rand |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 1.2 kW |
| Pit links achter | 2 kW |
| Pit rechts voor | 0.8 ; 2.1 kW |
| Pit rechts achter | 1.2 kW |
Aansluitwaarde | 7000 watt |
| Voorraad | 0 |