
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PVW895FC5E is een 81,6 cm brede inbouw inductiekookplaat met in totaal 5 inductie kookzones, waaronder een combiZone: voeg 2 kookzones samen tot 1 grote langwerpige kookzone. Tevens beschikt deze Bosch inductiekookplaat over PerfectFry: BraadSensor met 4 temperatuurstanden, aanbranden van uw gerechten behoort hiermee tot het verleden.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, snoer en handleiding, echter excl. Perilex stekker.
Inbouw hoogte | 51 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 750 mm |
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PVW895FC5E-REST |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | combiZone PerfectFry BraadSensor |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | 1 x Ø 180 mm / 1.8 kW (met PowerBoost 3.1 kW) |
| Pit links achter | 1 x Ø 145 mm / 1.4 kW (met PowerBoost 2.2 kW) |
| Pit midden voor | 1 x Ø 240 mm / 2.2 kW (met PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | 1 x Ø 190 mm / 2.2 kW (met PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | 1 x Ø 190 mm / 2.2 kW (met PowerBoost 3.7 kW) |
Aansluitwaarde | 7,4 kW |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Flex kookzone Timer |
| Voorraad | 0 |