


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier









Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch SBT6TB801E is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser (hoog model) met PerfectDry: maakt met minder energieverbruik al je vaat perfect droog – zelfs plastic bakjes. OpenAssist maakt dit model ideaal voor greeploze keukens. Verder beschikt deze Bosch vaatwasser over StatusLight: verlichting in de linkerbovenhoek die laat zien of de vaatwasser nog bezig is.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. de getoonde meubeldeur.
Varioscharnier
Snel programma
Speed functie
StatusLight/ SideLight
Binnenverlichting
HomeConnect/ Wifi App bediening
PerfectDry
Zeolith®-droogsysteem
Open Assist
Aquastop
| Hoogte | XXL instelbaar hoger dan 90 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 86,5 - 92,5 cm (hoog model, zie maatschets) |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | SBT6TB801E |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Unieke eigenschappen | PerfectDry met Zeoliet OpenAssist |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 43 dB |
| Inhoud | 13 Couverts |
Vaatwasser bedieningspaneel | Bovenzijde - binnenkant |
Vaatwasser indeling | Bovenrek in hoogte verstelbaar |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Binnenverlichting kuip Functie: Extra droog Functie: OpenAssist Functie: Programmaduur verkorten HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: RVS Oa geschikt voor Ikea keukens Programma: Automatisch Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Programma: Voorspoelen Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop Zeoliet techniek |
| Voorraad | 0 |
Varioscharnier
Snel programma
Speed functie
StatusLight/ SideLight
Binnenverlichting
HomeConnect/ Wifi App bediening
PerfectDry
Zeolith®-droogsysteem
Open Assist
Aquastop


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.