

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Constructa CF2M50050 is een 60 cm hoge inbouw oven met een inhoud van 66 liter. Hierdoor heeft u genoeg ruimte om op verschillende niveaus gerechten te bereiden. Daarnaast beschikt deze over verschillende ovensystemen, waaronder 3D Hetelucht: hiermee krijgt u altijd het perfecte bakresultaat dankzij een gelijkmatige warmteverdeling.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de Constructa CF2M50050 inbouw oven:
De Constructa CF2M50050 inbouw oven wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 575 mm (minimaal, zie maatschets) |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Contructa |
|---|---|
| Artikelnummer | CF2M50050-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Inhoud: 66 liter 3D Hetelucht |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 66 Liter |
Aansluitwaarde | 3300 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |