
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Electrolux CPE644RCC is een 59 cm brede inbouw keramische kookplaat met in totaal 4 keramische kookzones. Maak gebruik van een handige timerfunctie en een Pauze-functie voor korte onderbrekingen. Tevens beschikt deze Electrolux kookplaat over kinderbeveiliging, restwarmte-indicatie en een automatische opwarmfunctie. Enorm handig zijn de 2 uitbreidzones.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Pauzefunctie
Inbouw hoogte | 3,8 cm zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Electrolux |
|---|---|
| Artikelnummer | CPE644RCC |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw keramische kookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Uitbreidbare zones Pauze functie |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 750/2200W/120/210mm |
| Pit links achter | 1200W/145mm |
| Pit rechts voor | 1200W/145mm |
| Pit rechts achter | 1500/2400W/170x265mm |
Aansluitwaarde | 7000 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Pauzefunctie Restwarmte indicatie Timer Variabele kookzone |
| Voorraad | 0 |
Pauzefunctie