
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Etna CM350ZT is een 45 cm hoge, compacte inbouw combi-magnetron waarmee u naast magnetronfuncties ook gebruik kunt maken van Turbo Hetelucht, Boven-/onderwarmte en een Grill functie. Deze handige combi-magnetron is voorzien van 13 automatische programma’s en 4 ontdooiprogramma's om u zo (bijna) al het werk uit handen te nemen!
De belangrijkste kenmerken van de Etna CM350ZT inbouw combimagnetron:
De Etna CM350ZT inbouw combimagnetron wordt geleverd incl. 5 jaar garantie (na aanmelding Etna website) en handleiding.
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 450 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | Etna |
|---|---|
| Artikelnummer | CM350ZT |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Unieke eigenschappen | Automatische programma's 50 Liter inhoud |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 50 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Elektronische kookwekker Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |