


5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Etna OM265RVS is een 60 cm hoge inbouw oven en beschikt over 8 verschillende ovenfuncties zoals o.a. Hetelucht, Grill, Boven-/onderwarmte en een Ontdooifunctie. Bediening gaat eenvoudig dankzij draaiknoppen.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige informatie
Geleverd nieuw in doos incl. 5 jaar garantie (na aanmelding website Etna) en handleiding.
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 600 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | Etna |
|---|---|
| Artikelnummer | OM265RVS |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Unieke eigenschappen | 60 cm hoog 8 Ovenfuncties |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Roestvrijstaal |
| Inhoud | 65 Liter |
Aansluitwaarde | 2150 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie |
| Voorraad | 0 |


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier









Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier