


5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Etna OM272ZT is een 60 cm hoge multifunctionele inbouw oven met 5 insteekniveaus met zijrekjes. Maak gebruik van de diverse ovenfuncties waaronder turbo hetelucht: hiermee verwarmt de oven uw gerechten sneller en gelijkmatiger en kunt u op meerdere niveaus tegelijk bakken. Tevens beschikt deze Etna multifunctionele oven over een uitneembare binnenruit voor extra schoonmaakgemak en een trendlijn design: modern design met zwart glas en subtiel gebruik van RVS.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. 5 jaar garantie (na aanmelding op Etna website) en Nederlandstalige handleiding.
De Etna OM272ZT is de opvolger van de Etna OM270ZT.
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Etna |
|---|---|
| Artikelnummer | OM272ZT |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Unieke eigenschappen | Turbo hetelucht Trendlijn design |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Zwart met rvs accenten |
| Inhoud | 72 Liter |
Temperatuur instelling | Oventemperatuur van 30 - 250 ºC |
Ovenfuncties | 8 Functies: Onder- en bovenwarmte, onder- en bovenwarmte + ventilator, onderwarmte, grill, dubbele grill, dubbele grill + ventilator, onderwarmte + grill, ontdooifunctie, hetelucht + onderwarmte, turbo hetelucht |
Inschuifniveaus | 5 Insteekniveaus met zijrekjes |
Meegeleverde toebehoren | 1x Grillrooster en 1x geëmailleerde bakplaat |
Aansluitwaarde | 2300 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier









Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier