


5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Etna OM670MZ is een 60 cm hoge inbouw oven voorzien van 5 insteekniveaus met zijrekjes. Maak gebruik van de 13 ovenfuncties waaronder turbo hetelucht, hiermee verwarmt de oven uw gerechten sneller en gelijkmatiger en kunt u op meerdere niveaus tegelijk bakken. Tevens beschikt deze Etna oven over dubbele ovenverlichting en uitneembare binnenruit voor extra schoonmaakgemak.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. 5 jaar garantie (na aanmelding op Etna website) en Nederlandstalige handleiding.
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Etna |
|---|---|
| Artikelnummer | OM670MZ |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Unieke eigenschappen | Turbo hetelucht Easy Clean Emaille |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart mat |
| Inhoud | 72 Liter |
Temperatuur instelling | Oventemperatuur van 30 - 250 ºC |
Ovenfuncties | 13 Functies: Onder- en bovenwarmte, onder- en bovenwarmte + ventilator, onderwarmte, grill, dubbele grill, dubbele grill + ventilator, onderwarmte + grill, ontdooifunctie, hetelucht + onderwarmte, turbo hetelucht |
Inschuifniveaus | 5 Insteekniveaus met zijrekjes |
Meegeleverde toebehoren | 1x Grillrooster en 1x geëmailleerde bakplaat |
Aansluitwaarde | 2900 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier