


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Gaggenau BOP220102 is een 60 cm hoge inbouw oven met een rechtsdraaiende deur. De inbouw oven beschikt over pyrolyse reiniging: zelfreinigende technologie gebruikt een cyclus met hoge temperatuur om voedselresten tot as te verbranden, die vervolgens gemakkelijk met een spons kan worden weggeveegd.
Belangrijkste kenmerken
Ovenfuncties
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding
Inbouw hoogte | 597 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Gaggenau |
|---|---|
| Artikelnummer | BOP220102-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse reiniging Rechtsdraaiende deur |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A |
| Geschikt voor plaatsing | In een hoge kast |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Antraciet |
| Inhoud | 76 Liter |
Aansluitwaarde | 3700 Watt |
| Kenmerken ovens | Draairichting: Rechtsdraaiende deur HomeConnect/ Wifi App bediening Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |