

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Gaggenau BS485112 is een 45 cm hoge inbouw combi-stoomoven (75,2 cm breed) met 100% stoomfuncties: voeg slechts stoom toe aan uw gerechten of kies ervoor om uw gerechten met 100% te bakken: gezond en smaakvol! Deze Gaggenau BS485112 over een kerntemperatuurmeter, HomeConnect functie, professioneel koken dankzij de SousVide functie en verder nog een aantal andere ovenfuncties zoals een grillfunctie, hetelucht en een ontdooifunctie. (Linksdraaiend model).
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Stoomfuncties
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Automatische programma's
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
Sous-Vide
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 75 cm |
Inbouw breedte | 72,4 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Gaggenau |
|---|---|
| Artikelnummer | BS485112-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Linksdraaiend Soud-vide koken |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 50 Liter |
Aansluitwaarde | 3.1 kW |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Linksdraaiende deur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Kerntemperatuur meter Grill functie Hetelucht functie Sous-Vide functie Stoom functie Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
Sous-Vide