


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Gaggenau BSP250101 is een 45 cm hoge inbouw combi-stoomoven met een rechtsdraaiende deur. Bereid uw favoriete gerechten met stoomtoevoeging of kies om uw gerechten klaar te maken middels Sous Vide. Met de kerntemperatuurmeter kunt u altijd exact de juiste kerntemperatuur meten van uw gerechten voor perfecte resultaten.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding
Automatische programma's
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
Sous-Vide
FullSteam
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45,7 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Gaggenau |
|---|---|
| Artikelnummer | BSP250101-REST |
| Productlijn | Gaggenau 200 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Rechtsraaiende deur Kerntemperatuurmeter |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Antraciet |
| Inhoud | 50 Liter |
Temperatuur instelling | 30 °C tot 230 °C |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
Inschuifniveaus | 4 niveaus |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Rooster, 1 x verwijderbare temperatuursensor |
Aansluitwaarde | 3100 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Rechtsdraaiende deur HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Kinderslot Grill functie Hetelucht functie Sous-Vide functie Stoom functie Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
Sous-Vide
FullSteam