
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Gaggenau GC451120 is een 45 cm hoge inbouw koffiemachine met een pompdruksysteem van 19 bar. Deze koffiemachine beschikt over 19 verschillende programma's zoals o.a. Espresso, Americano en Heet Water. De bediening van deze koffiemachine gaat via een Full Touch display met bedieningsring.
Belangrijkste kenmerken
Highlights
Programma's
Bediening:
Uitrusting:
Reiniging
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Koffieuitloop in hoogte verstelbaar
Reinigingsprogramma
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 35 cm |
Inbouw diepte | 45 cm |
| Merk | Gaggenau |
|---|---|
| Artikelnummer | GC451120-REST |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koffiemachines |
| Sub-categories | Inbouw koffiemachine |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | 19 bar pompdruk Reinigingsprogramma |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Touch display |
| Kleur | Roestvrijstaal |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Montageschroeven, 1 x Melkhouder, 1 x Testband |
Aansluitwaarde | 1500 W |
| Kenmerken koffiemachines | Cappuccino functie Double serving (2 kopjes tegelijk) Geschikt voor koffiebonen Heet water Uitloophoogte verstelbaar Uitneembaar water reservoir |
| Voorraad | 0 |
Koffieuitloop in hoogte verstelbaar
Reinigingsprogramma