

2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Ilve PDI106NE3/MGC is een 100 cm breed inductiefornuis met een greep van chroom en twee aparte ovens en 6 inductiezones met bridgefunctie is ideaal voor een strakke landelijke keuken. De grote oven (65 liter) heeft een temperatuurbereik van 30–300°C, elektronische programmering en vochtafvoer voor droge of vochtige bereiding. De ovenwanden zijn easy clean email, met neerklapbare grill, full glass deur met soft-closing sluiting en driedubbele beglazing. De kleinere oven (57 liter) heeft een bereik van 30–250°C, programmeerbare tijden, vochtafvoer en braadspit. Beide ovens hebben automatische binnenverlichting, elektronische temperatuurcontrole, isolatie en kinderveiligheid. Het kookvlak met 6 inductiezones en bridgefunctie biedt flexibiliteit en kracht. Verkrijgbaar in 9 ILVE basiskleuren of RAL, met afwerkingen in chroom, koper, brons of messing. Een stijlvol fornuis dat perfect past in elke strak landelijke keuken.
Belangrijkste kenmerken
Mat grafiet / Greep van chroom
Grote oven:
Kleine oven:
Inductie:
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl stekker en snoer.
Booster
Flexzone
Hogere Aansluitwaarde: informeer bij uw installateur naar de mogelijkheid om dit apparaat aan te kunnen sluiten.
| Breedte | ± 100 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | ILVE |
|---|---|
| Artikelnummer | PDI106NE3/MGC |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Fornuizen |
| Sub-categories | Inductie fornuis |
| Unieke eigenschappen | Bridgefunctie Booster |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Grafiet |
| Inhoud | 122 Liter |
| Kookgedeelte fornuis | Inductie kookvlak |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 9 kookstanden |
| Aantal kookzones | 6 pits |
| Pit links voor | 180mm 1850/3000 watt bridge |
| Pit links achter | 180mm 1850/3000 watt bridge |
| Pit midden voor | 145mm 1400/2200 watt |
| Pit midden achter | 210mm 2300/3700 watt |
| Pit rechts voor | 210mm 2300/3700 watt |
| Pit rechts achter | 145mm 1400/2200 watt |
| fornuis_aantal_ovens | 2 Ovens |
Aansluitwaarde | 10,8 kW |
| Kenmerken fornuizen | 2 of meerdere ovens Booster kookstand Flex kookzone Met grill functie Met pizza functie Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Booster
Flexzone
Hogere Aansluitwaarde: informeer bij uw installateur naar de mogelijkheid om dit apparaat aan te kunnen sluiten.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier