

2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Ilve PDI106WE3/SS is een roestvrijstalen 100 cm brede inductiefornuis met 6 krachtige inductie-kookzones en bridgefunctie biedt ultieme kookflexibiliteit. De ruime oven van 65 liter heeft een temperatuurbereik van 30–300°C, easy-clean emaille, vochtafvoer (droog of vochtig), een neerklapbare grill en een diagonaal braadspit. De tweede oven van 57 liter (30–250°C) is perfect voor kleinere gerechten en beschikt over braadspit. Beide ovens hebben soft-close deuren met driedubbele beglazing en hoogwaardige isolatie voor optimale veiligheid en energiezuinigheid (klasse A+). Automatische binnenverlichting zorgt voor gebruiksgemak. Kinderbeveiliging maakt het compleet. Verkrijgbaar in 9 stijlvolle basiskleuren en volledig te personaliseren in elke RAL-kleur. Dit fornuis combineert topkwaliteit, design en gebruiksgemak voor de veeleisende thuiskok
Belangrijkste kenmerken
Oven - groot:
Oven - klein:
Inductie:
Overig:
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. stekker en snoer.
Booster
Flexzone
Softclose
| Breedte | ± 100 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | ILVE |
|---|---|
| Artikelnummer | PDI106WE3/SS |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Fornuizen |
| Sub-categories | Inductie fornuis |
| Unieke eigenschappen | Booster Bridgefunctie |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Roestvrijstaal |
| Inhoud | 122 Liter |
| Kookgedeelte fornuis | Inductie kookvlak |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 9 kookstanden |
| Aantal kookzones | 6 pits |
| Pit links voor | 180mm 1850/3000 watt bridge |
| Pit links achter | 180mm 1850/3000 watt bridge |
| Pit midden voor | 145mm 1400/2200 watt |
| Pit midden achter | 210mm 2300/3700 watt |
| Pit rechts voor | 210mm 2300/3700 watt |
| Pit rechts achter | 145mm 1400/2200 watt |
| Kenmerken fornuizen | 2 of meerdere ovens Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Flex kookzone Met grill functie Met pizza functie Softclose zelf sluitende deur Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Booster
Flexzone
Softclose

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier