

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Indesit IFW3844JPIX is een 60 cm hoge inbouw oven met energieklasse A+ en Pyrolyse reiniging: een zelfreinigingsfunctie die u veel werk uit handen neemt door op hoge temperatuur vuil en vetresten te verwijderen. Daarnaast beschikt deze Indesit oven over automatische programma’s.
De belangrijkste kenmerken van de Indesit IFW3844JPIX inbouw oven:
De Indesit IFW3844JPIX inbouw oven wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 585 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Indesit |
|---|---|
| Artikelnummer | IFW3844JPIX |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse Automatische programma’s |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 71 Liter |
| Kenmerken ovens | Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |