


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier










Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Kuppersbusch DW6340.1E is een 60 cm brede wand afzuigkap met een max. afzuigvermogen van 750 m3/u. Maak gebruik van 4 instelbare afzuigsnelheden incl intensiefstand om sneller uw keuken te kunnen ventileren van nare kookluchtjes. Deze Kuppersbusch afzuigkap beschikt tevens over metalen vetfilters en energiezuinige LED verlichting.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. recirculatie materiaal.
Recirculatie
Intensiefstand
Nalooptijd
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 45 cm |
| Merk | Kuppersbusch |
|---|---|
| Artikelnummer | DW6340.1E |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Niet op voorraad, levertijd is helaas onbekend |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | 750 m3/u afzuigvermogen Intensiefstand |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | 280 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 750 m3/u |
Geluidsniveau min. | 50 dB |
Geluidsniveau max. | 65 dB |
Geluidsniveau boost | 69 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 4 Snelheden (inclusief intensiefstand) |
| Model afzuigkap | Blok model |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aantal filters | 2 Metalen vetfilters |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Intensiefstand Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Recirculatie
Intensiefstand
Nalooptijd