
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Miele H6800BM obsidiaan zwart is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron voorzien van boven-/en onderwarmte: ideaal voor het bakken van een taart/ cake. Tevens beschikt deze Miele magnetron over PerfectClean voor extra schoonmaakgemak en dankzij de TFT-display met M-Touch bediening wordt navigeren door het menu kinderspel door met uw vingertoppen naar boven of onderen te vegen.
De belangrijkste kenmerken van de Miele H6800BM OBSW inbouw combimagnetron:
De Miele H6800BM OBSW inbouw combimagnetron wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 446 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 559 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Miele |
|---|---|
| Artikelnummer | H6800-1BMOBSW-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Boven- en onderwarmte PerfectClean reiniging |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 43 Liter |
Aansluitwaarde | 3300 Watt |
| Voorraad | 0 |