


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.











Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Neff S255HTX15E volledig integreerbare vaatwasser (hoog model) is 60 cm breed. Deze Neff S255HTX15E is voorzien van 6 programma's en 4 speciale functies zoals o.a. een Chef 70 °C Intensief programma, een Glas programma en een ExtraSpeed functie: afhankelijk van het geselecteerde programma kunt u de cyclustijd van uw vaatwaser tot 66% verminderen. Maak verder gebruik van InfoLight: projectie d.m.v. rood lichtpunt op de vloer.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige informatie
Geleverd nieuw in doos incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. de getoonde meubeldeur.
De Neff S255HTX15E is de opvolger van de Neff S455HVX15E en de Neff S523A60X0E
| Hoogte | XXL instelbaar hoger dan 90 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | Instelbaar van 865 - 925 mm (hoog model) |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | Neff |
|---|---|
| Artikelnummer | S255HTX15E |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Unieke eigenschappen | ExtraSpeed Hoog model |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Druktoetsen |
Geluidsniveau | 46 dB |
| Inhoud | 12 Couverts |
Aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Extra droog Functie: Programmaduur verkorten HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: Kunststof Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Programma: Voorspoelen Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.