

5 jaar garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Novy 6848 is een 120 cm brede, RVS, motorloze plafondunit afzuigkap. Maak gebruik van de 3 afzuigsnelheden en de intensiefstand. Tevens beschikt deze Novy eiland afzuigkap over een een handige naloopstand (10 minuten): de afzuigkap blijft nog een aantal minuten afzuigen (met automatische uitschakeling), ideaal wanneer u klaar bent met koken.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlands handleiding, echter excl. motor.
Inbouw hoogte | 133 mm (zonder motorbox) |
|---|---|
| Breedte | ± 120 cm |
Inbouw breedte | 1145 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 485 mm |
| Merk | Novy |
|---|---|
| Artikelnummer | 6848 |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Plafond afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | Geschikt voor externe motor Randafzuiging |
| Soort | Plafondunit |
| Bediening | Via afstandsbediening |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | motorloos |
Max. afzuigvermogen | motorloos |
Geluidsniveau min. | motorloos |
Geluidsniveau max. | motorloos |
| Soort afzuiging | Motorloos - externe motor ontbreekt |
| afvoerdiameter | 150 mm Ø |
| Kenmerken afzuigkappen | Externe motor benodigd Metalen vetfilter(s) Motorloos tbv centraal afzuigsysteem Naloopstand Randafzuiging |
| Voorraad | 1 |



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


