

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CB875G0B1 is een 45 cm hoge compacte inbouwoven met een Pyrolytisch zelfreinigingsfunctie die onder hoge temperaturen al uw vuil- en vetresten verwijdert. Tevens kunt u gebruikmaken van 10 automatische programma’s en 13 verwarmingsfuncties waaronder: 4D hetelucht, Grillfunctie, langzaam garen en een Pizzastand!
De belangrijkste kenmerken van de Siemens CB875G0B1 compacte inbouwoven zijn:
Deze Siemens compacte inbouwoven wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 460 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CB875G0B1 |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse zelfreinigingsfunctie 10 Automatische programma's |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 47 Liter |
Aansluitwaarde | 2,99 kW |
| Voorraad | 0 |