
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CM485AGB0 is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met een max. magnetronvermogen van 900 Watt. Maak gebruik van diverse ovenfuncties zoals grill en hetelucht. Tevens beschikt deze Siemens combimagnetron over cookControl15: 4 ontdooi-en 3 kookprogramma's met de magnetronfunctie, 8 programma's voor de combinatiefunctie.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding.
Automatische programma's
Snel voorverwarmen
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45,8 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CM485AGB0-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Magnetron + Grill + Hetelucht Automatische programma's |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 44 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 900 W |
Ovenfuncties | Magnetron, Hetelucht, Circulatiegrill, Grootvlakgrill, Warmhouden |
Draaiplateau | Met draaiplateau |
Magnetron standen | 5 magnetronstanden (90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W) |
Temperatuur instelling | 40 °C - 230 °C |
Meegeleverde toebehoren | 1x Rooster |
Aansluitwaarde | 3350 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Verlichting: LED verlichting Diverse automatische programma's Diverse opwarm en ontdooi programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Snel voorverwarmen