
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CM585AGS1 inbouw combi-magnetron is 45 cm hoog, met een inhoud van 44 liter. De krachtige 900 Watt magnetron zorgt voor een snelle en efficiënte verwarming van uw gerechten. Dankzij de cookControl15 automatische programma's kunt u eenvoudig en gemakkelijk diverse maaltijden bereiden zonder te hoeven raden naar de juiste instellingen. Bovendien beschikt dit apparaat over verschillende ovenfuncties zoals o.a. een heteluchtfunctie, een grillfunctie en een functie warmhouden. Snelle en eenvoudige reiniging met humidClean/ hydrolyse reiniging. (Zonder boven-/onderwarmte functie).
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding.
De Siemens CM585AGS1 is de opvolger van de Siemens CM585AGS0.
Automatische programma's
humidClean reiniging
Snel voorverwarmen
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CM585AGS1-MIN |
| Productlijn | Siemens iQ500 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Unieke eigenschappen | CookControl15 programma's HumidClean hydrolyse reiniging |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 44 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 900 W |
Ovenfuncties | Magnetron, Hetelucht, Circulatiegrill, Grootvlakgrill, Warmhouden |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Magnetron standen | 5 Magnetronstanden (90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W) |
Temperatuur instelling | 40 °C - 230 °C |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Rooster |
Aansluitwaarde | 3350 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Verlichting: LED verlichting Diverse automatische programma's Diverse opwarm en ontdooi programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
humidClean reiniging
Snel voorverwarmen