
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De 45 cm hoge compacte Siemens CM836GPS1 studioLine bakoven met magnetron is voorzien van Boven- en onderwarmte zodat u deze inbouw combi-magnetron als een volwaardige compacte inbouwoven met magnetron kunt gebruiken! Daarnaast is deze volwaardige compacte oven voorzien van 1-voudige Telescooprails waardoor u uw bakblikken, braadsledes en roosters veilig in- en uit de oven kan schuiven. De cookControl Plus-functie geeft direct de aanbevolen instellingen aan voor het perfecte bakproces. Hierdoor wordt het beste resultaat voor de vele gerechten bereikt, die zijn voorgeprogrammeerd in cookControl Plus. En dankzij de speciale coating is de ecoClean zelfreinigende achterwand moeiteloos schoon te maken!
Kenmerken van de Siemens CM836GPS1 inbouw studioLine combi-magnetron zijn:
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CM836GPS1 |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | Kerntemperatuurmeter met 3 meetpunten Telescooprails |
| Soort | Inbouw oven + magnetron (60 cm hoog) |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Aansluitwaarde | 3650 Watt |
| Voorraad | 0 |