
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier












Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens EU631BEF1E is een 59,2 cm brede inbouw inductiekookplaat, voorzien van 4 inductie kookzones met powerBoost die de kooktijd tot 50% verkort. Tevens beschikt deze Siemens inductiekookplaat over automatische panherkenning en een timer met uitschakelfunctie voor alle kookzones: extra gemak tijdens het koken. (Geleverd incl. normale stekker, voor de aansluiting op een normaal stopcontact)
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, handleiding, snoer en normale stekker.
Inbouw hoogte | 51 mm (zie maatschets) |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 500 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EU631BEF1E |
| Productlijn | Siemens iQ100 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Normaal stopcontact Timer |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Ø 180 mm / 1.8 kW (met powerBoost 3.1 kW) |
| Pit links achter | Ø 180 mm / 1.8 kW (met powerBoost 3.1 kW) |
| Pit rechts voor | Ø 210 mm / 2.2 kW (met powerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | Ø 145 mm / 1.4 kW (met powerBoost 2.2 kW) |
Aansluitwaarde | 3,7 kW | Normale stekker |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Timer |
| Voorraad | 0 |