
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens EX877LVV1E is een 81,2 cm brede inbouw inductiekookplaat, voorzien 5 inductie kookzones, waarvan 1 FlexZone: voeg 2 kookzones samen tot 1 grote kookzone, ideaal voor uw grote potten en pannen. Tevens beschikt deze Siemens kookplaat over Home Connect: bedien een aantal instellingen op afstand d.m.v. uw Smartphone.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens EX877LVV1E inbouw inductiekookplaat:
De Siemens EX877LVV1E inbouw inductiekookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. Perilex stekker.
Inbouw hoogte | 51 mm (zie maatschets) |
|---|---|
Inbouw breedte | 750 mm (zie maatchets) |
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw diepte | 490 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EX877LVV1E |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Home Connect: bediening op afstand BraadSensor |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Ø 180 mm / 1.8 kW (met PowerBoost 3.1 kW) |
| Pit links achter | Ø 145 mm / 1.4 kW (met PowerBoost 2.2 kW) |
| Pit midden voor | Ø 240 mm / 2.2 kW (met PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit midden achter | 1 x 400x210 mm / 3.3 kW (met PowerBoost 3.7 kW) OF 2 x Ø 200 mm / 2.2 kW (met PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | 1 x 400x210 mm / 3.3 kW (met PowerBoost 3.7 kW) OF 2 x Ø 200 mm / 2.2 kW (met PowerBoost 3.7 kW) |
Aansluitwaarde | 7,4 kW (excl. Perilex stekker/ incl. aansluitsnoer) |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Flex kookzone Timer |
| Voorraad | 0 |