
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens EX977KXX5E is een 91,2 cm brede inductiekookplaat, voorzien van een FullTouch TFT display en HomeConnect: bediening op afstand met uw Smartphone! Maak gebruik van 5 inductie kookzones, waaronder 3 FlexZones waarmee u kookzones kunt samenvoegen tot 1 grote kookzone, ideaal voor uw grote pannen. Tevens kunt u met deze Siemens inductiekookplaat gebruikmaken van een braadSensor: uw gerechten kunnen nooit meer aanbakken!
De belangrijkste kenmerken van de Siemens EX977KXX5E inbouw inductiekookplaat:
Deze Siemens inductiekookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl Perilex stekker.
Booster
Flexzone
HomeConnect/ Wifi App bediening
Warmhoudfunctie
Inbouw hoogte | 5,1 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw breedte | 88 cm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm (zie maatschets) |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EX977KXX5E-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | 3 Flex zones HomeConnect: bediening op afstand |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | 1 x 400x240 mm / 3.3 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) of 2 x 200x240 mm / 2.2 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit links achter | 1 x 400x240 mm / 3.3 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) of 2 x 200x240 mm / 2.2 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit midden voor | 1x 300x240 mm / 2.6 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | 1x 400x240 mm / 3.3 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) of 2x 200x200 mm / 2.2 kW (max. PowerBoost) 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | 1x 400x240 mm / 3.3 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) of 2x 200x200 mm / 2.2 kW (max. PowerBoost) 3.7 kW) |
Aansluitwaarde | 11,1 kW (excl. Perilex stekker) kookplaat begrenzen mogelijk dankzij powerManagement |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Flex kookzone Timer |
| Voorraad | 1 |
Booster
Flexzone
HomeConnect/ Wifi App bediening
Warmhoudfunctie
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier