

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB354ABS0 is een 60 cm brede inbouw oven met verzinkbare draaiknoppen en EcoClean Plus reinigingsfunctie die dankzij zelfreinigende katalytische ovenwanden extra schoonmaak werk uit handen neemt. Tevens beschikt deze Siemens oven over 7 ovenfuncties waaronder 3D Hetelucht ovenfunctie, Boven- en onderwarmte en een speciale pizzafunctie.
Restant modellen zijn apparaten die wij rechtstreeks bij de fabrikant inkopen met of zonder originele verpakking. De apparaten worden bij binnenkomst gecontroleerd op eventuele cosmetische beschadigingen (indien er sprake is van schade wordt dit vermeld): zeer scherpe prijzen en volledige garantie!
De belangrijkste kenmerken van Siemens HB354ABS0 inbouw oven zijn:
De Siemens HB354ABS0 inbouwoven wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 600 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 45 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB354ABS0-REST |
| Productlijn | Siemens iQ300 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | ecoClean zelfreinigende wanden 7 Ovenfuncties |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 71 Liter |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Voorraad | 0 |