

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB478G0B0 is een 60 cm brede inbouw oven met activeClean®: het zelfreinigingssysteem die op hoge temperatuur vuil- en vetresten verwijdert, dit zorgt voor het eenvoudig schoonmaken van uw oven. Daarnaast beschikt deze Siemens oven over cookControl30: automatische programma’s die zorgen voor het beste (bak)resultaat. U kiest eenvoudig het juiste gerecht en de oven doet de rest!
De belangrijkste kenmerken van de Siemens HB478G0B0 inbouw oven:
De Siemens HB478G0B0 inbouw oven wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
Inbouw hoogte | 585 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB478G0B0-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | activeClean® zelfreinigingsfunctie cookControl30 automatische programma's |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 71 Liter |
Aansluitwaarde | 3,6 kW |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging |
| Voorraad | 0 |