


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB514AER4 inbouw oven van 60 cm hoog met een inhoud van 71 liter biedt u volop ruimte voor al uw gerechten. Dankzij humidClean reinigt u de oven eenvoudig met hydrolyse, terwijl de 1-voudige telescooprails het in- en uitschuiven veilig en comfortabel maken. Met functies zoals o.a. 3D hetelucht Plus en de Pizzastand bereidt u ieder gerecht met perfect resultaat. Een praktische en veelzijdige oven voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste kenmerken
Incl. volledige garantie en handleiding.
humidClean reiniging
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 58,5 - 59,5 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB514AER4 |
| Productlijn | Siemens iQ300 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Unieke eigenschappen | humidClean hydrolyse reiniging Telescopisch railsysteem |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 50 °C - 275 °C |
Ovenfuncties | Grootvlakgrill, Hetelucht mild, 3D hetelucht Plus, Onder- en bovenwarmte, Pizzastand, Onderwarmte, Circulatiegrill |
Inschuifniveaus | 5 |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Combi rooster, 1 x Universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3600 W |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Telescopische roosters Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 2 |
humidClean reiniging

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier