


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB634GBS1 is een 60 cm hoge inbouwoven voorzien van 13 ovenfuncties en beschikt over een oven ruimte van 71 liter die dankzij de 4D Hetelucht functie gelijkmatig verwarmd wordt op elk niveau. De Siemens HB634GBS1 is tevens voorzien van energie klasse A+, ecoClean zelfreinigende achterwand, klapdeur met softMove, 2,8“ TFT kleur- en tekstdisplay.
Kenmerken van de Siemens HB634GBS1 inbouwoven:
Technische data:
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 585 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB634GBS1 |
| Productlijn | Siemens iQ700 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Zelfreinigende achterwand 2,8“ TFT display met tiptoetsen |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | 2,8“ TFT-Display |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 71 Liter |
Aansluitwaarde | 3650 Watt |
| Kenmerken ovens | Elektronische kookwekker Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden |
| Voorraad | 0 |