


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB634GBS1 is een 60 cm hoge, RVS inbouwoven met 4D Hetelucht- en Grill functie uit de iQ700 serie, voorzien van 13 ovenfuncties en beschikt over een oven ruimte van 71 liter die dankzij de 4D Hetelucht functie gelijkmatig verwarmd wordt op elk niveau. De Siemens HB634GBS1 is tevens voorzien van energie klasse A+, ecoClean zelfreinigende katalytische achterwand, klapdeur met softMove, 2,8“ TFT kleur- en tekstdisplay met tiptoetsen en bediening d.m.v. tiptoetsen en draaiknop. De ecoClean zelfreinigende en katalytische achterwand in de Siemens HB634GBS1 is moeiteloos schoon te maken dankzij de speciale coating.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Kenmerken van de Siemens HB634GBS1 inbouwoven:
Technische data:
Deze oven wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie!
Inbouw hoogte | 585 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB634GBS1-REST |
| Productlijn | Siemens iQ700 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Zelfreinigende achterwand 2,8“ TFT display met tiptoetsen |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 71 Liter |
Aansluitwaarde | 3650 Watt |
| Voorraad | 0 |