

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB875G8S1 is een 60 cm hoge studioLine inbouw oven en is voorzien van 3voudig (pyrolyse bestendige) Telescooprails waardoor u uw bakblikken, braadsledes en roosters veilig in en uit de oven kan schuiven. Daarnaast is de Siemens HB875G8S1 voorzien van een activeClean pyrolytisch zelfreinigingssysteem. Dit zelfreinigingssysteem gebruikt hoge temperaturen om vuil- en vetresten te verwijderen, hierdoor reinigt u moeiteloos uw oven.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens HB875G8S1 inbouw oven:
De Siemens HB875G8S1 Inbouw Oven wordt geleverd inclusief volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 585 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB875G8S1 |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse reiniging Kerntemperatuur meter |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Aansluitwaarde | 3650 Watt |
| Voorraad | 0 |