


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.












Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier





√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB976GKB1 is een 60 cm hoge inbouw oven met activeClean®, een pyrolytisch reinigingssysteem die onder hoge temperaturen alle vuil- en vetresten tot as omtoveren. Maak gebruik van de 1-voudige telescooprails en HomeConnect voor bediening op afstand met uw Smartphone/ Tablet
Incl. volledige garantie, handleiding en montage materiaal.
De Siemens HB976GKB1 is de opvolger van de Siemens HB876G5B6
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
humidClean reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
cookControl Plus
Snel voorverwarmen
SoftClose
Oven Assistant met Voice Control
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB976GKB1-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET, Vakantiegeld Deals |
| Unieke eigenschappen | Pyrolytische reiniging HomeConnect |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | TFT-touchdisplay Plus (96 mm x 42 mm) |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 30°C - 300°C |
Ovenfuncties | 4D hetelucht, Onder- en bovenwarmte, Circulatiegrill, Grootvlakgrill, Kleinvlakgrill, Pizzastand, coolStart, Onderwarmte, Langzaam garen, Voorverwarmen borden, Warmhouden, Hetelucht mild, Onder- en bovenwarmte Grill |
Inschuifniveaus | 5 Inschuifniveaus |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Geëmailleerd bakblik, 1 x Combi rooster, 1 x Universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
humidClean reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
cookControl Plus
Snel voorverwarmen
SoftClose
Oven Assistant met Voice Control