


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB978GUB1 is een 60 cm hoge inbouw oven met een inhoud van 71 liter. Deze oven beschikt over 14 verschillende verwarmingsmethoden zoals o.a. 4D hetelucht en een pizzafunctie. Tevens beschikt deze Siemens oven over een Kerntemperatuurmeter en een activeClean®: pyrolytisch reinigingsysteem.
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
cookControl Pro
Snel voorverwarmen
SoftClose
Automatisch temperatuur voorstel
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 58,5 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB978GUB1 |
| Productlijn | Siemens iQ700, Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Unieke eigenschappen | Pyrolytisch reinigingsysteem Kerntemperatuurmeter |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | TFT-touchdisplay Pro (160 mm x 70 mm) |
| Kleur | Zwart mat |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 30 °C - 300 °C |
Ovenfuncties | 4D hetelucht, Onder- en bovenwarmte, Circulatiegrill, Grootvlakgrill, Kleinvlakgrill, Pizzastand, coolStart, Onderwarmte, Langzaam garen, Voorverwarmen borden, Warmhouden, Hetelucht mild, Onder- en bovenwarmte Grill, Air fry |
Inschuifniveaus | 5 Inschuifniveaus |
Meegeleverde toebehoren | Air fry bakplaat, geëmailleerde bakplaat, combi rooster, universele bakplaat |
Aansluitwaarde | 3,6 kW |
| Kenmerken ovens | Camera bruiningsgraad Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
cookControl Pro
Snel voorverwarmen
SoftClose
Automatisch temperatuur voorstel


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier