
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De 60 cm hoge Siemens HM676G0S1 is een RVS inbouwoven met magnetron voorzien van het activeClean pyrolitisch zelfreinigingssysteem. Dit reinigingssysteem gebruikt hoge temperaturen om resten van gemaakte gerechten tot as te veranderen, hierdoor reinigt u moeiteloos uw oven. Na het programma hoeft U alleen maar een doekje door de ovenruimte te halen! De cookControl Plus-functie geeft direct de aanbevolen instellingen aan voor het perfecte bakproces. Hierdoor wordt het beste resultaat voor de vele gerechten bereikt, die zijn voorgeprogrammeerd in cookControl Plus. De Siemens HM676G0S1 is tevens voorzien van 1-voudige Telescooprails (pyrolysebestendig) waardoor u uw bakblikken, braadsledes en roos
Belangrijkste kenmerken
Technische informatie:
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 58,5 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HM676G0S1 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven + magnetron (60 cm hoog) |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Pyrolytische zelfreiniging Telescooprails |
| Soort | Inbouw oven + magnetron (60 cm hoog) |
| Bediening | 3,7“ Full Touch TFT Display |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 67 Liter |
| Max magnetron vermogen | 800 W |
Aansluitwaarde | 3650 Watt |
| Voorraad | 0 |