


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HS836GTB6 is een 60 cm hoge inbouw combistoomoven met 13 ovenfuncties en extra verwarmingsfuncties met stoom, zoals SousVide! Dankzij HomeConnect kunt u deze Siemens oven op afstand bedienen met uw Smartphone en instellingen op afstand aflezen. Tevens neemt de EcoClean reinigingsfunctie u extra schoonmaakwerk uit handen!
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd incl. handleiding en volledige garantie.
Inbouw hoogte | 600 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HS836GTB6-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Oven met FullSteam Stoom HomeConnect |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A+ |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
| Bediening | 3,7“ Full Touch TFT Display |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 71 Liter |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Sous-Vide functie Stoom functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden |
| Voorraad | 0 |