


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HS936GCM1 is een 60 cm combi stoomoven met een inhoud van 71 liter. Deze combi stoomoven beschikt over 23 verwarmingemethoden zoals o.a. 4D hetelucht en Pizzafunctie.
Verwarmingssystemen en functies:
Design:
Comfort:
veiligheid/ zekerheid:
Reiniging:
Inhangroosters / uittreksysteem:
Toebehoren:
Technische specificaties:
Technische data:
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Automatische programma's
Easy to Clean emaille
HomeConnect/ Wifi App bediening
Sous-Vide
roastingSensor Plus
Snel voorverwarmen
SoftClose
FullSteam Plus
Steamboost
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 58,5 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HS936GCM1 |
| Productlijn | Siemens iQ700, Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | EcoClean-uitrusting: zelfreinigende achterwand RoastingSensor kerntemperatuurmeter |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | TFT-touchdisplay Plus (96 mm x 42 mm) |
| Kleur | Zwart mat |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | van 30 °C - 250 °C |
Ovenfuncties | 23 o.a. 4D warme lucht, Boven-/onderwarmte, Grill & warme lucht, Grote grill, Kleine grill, Pizzastand, Functie "diepvriesproducten" (coolStart), Onderwarmte, Langzaam garen, Voorverwarmen, Warmhouden, Warme lucht zacht, Conventional heat gentle, Air Fry, |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
Inschuifniveaus | 5 st (telescooprails enkelvoudig) |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Geëmailleerd bakblik, 1 x Rooster, 1 x Universele braadslede, 1 x Stoomreservoir met gaatjes, formaat XL, 1 x Spons, 1 x Stoomreservoir zonder gaatjes, formaat M, 1 x Air Fry bakplaat |
Aansluitwaarde | 3600 W |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur HomeConnect/ Wifi App bediening Kerntemperatuur meter Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Sous-Vide functie Stoom functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 1 |
Automatische programma's
Easy to Clean emaille
HomeConnect/ Wifi App bediening
Sous-Vide
roastingSensor Plus
Snel voorverwarmen
SoftClose
FullSteam Plus
Steamboost

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier