


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HS958GED1 is een 60 cm hoge inbouw combistoomoven met fullsteam volledige stoomfuncties en beschikt over ecoCleanPlus: moeiteloos schoon dankzij de speciale coating van de ovenwanden. Maak gebruik van een kerntemperatuurmeter en HomeConnect om de oven opafstand te bedienen via uw smartphone of tablet. Tevens beschikt deze Siemens combistoomoven over een vaste wateraansluiting: stomen zonder het waterreservoir bij te vullen.
Inhoud: 71 liter
Ovenfuncties: 4D hetelucht, Onder- en bovenwarmte, Circulatiegrill, Grootvlakgrill, Kleinvlakgrill, Pizzastand, coolStart, Onderwarmte, Intensieve warmte, Langzaam garen, Voorverwarmen borden, Drogen, Warmhouden, Hetelucht mild, Onder- en bovenwarmte Grill, Stoom, regenereren, gistdeeg laten rijzen, ontdooien, sous-vide, Circulatiegrill + stoom, Warmhouden + stoom, 4D hetelucht + stoom, Onder- en bovenwarmte + stoom
Geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding.
Zelfreinigende ovenwand(en)
humidClean reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
cookControl Pro
Snel voorverwarmen
SoftClose
FullSteam Plus
Oven Assistant met Voice Control
Vaste wateraansluiting
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HS958GED1-REST |
| Productlijn | Siemens iQ700, Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Vaste wateraansluiting Bruiningsgraad-detectie |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | TFT-touchdisplay Pro (160 mm x 70 mm) |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 30 °C - 250 °C |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
Inschuifniveaus | 5 Inschuifniveaus |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Geëmailleerd bakblik, 1 x Rooster, 1 x Universele braadslede, 1 x Stoomreservoir met gaatjes, formaat XL, 1 x Spons, 1 x Stoomreservoir met gaatjes, formaat M, 1 x Stoomreservoir zonder gaatjes, formaat M |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken ovens | Camera bruiningsgraad Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Sous-Vide functie Stoom functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters Vaste wateraansluiting Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Zelfreinigende ovenwand(en)
humidClean reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
cookControl Pro
Snel voorverwarmen
SoftClose
FullSteam Plus
Oven Assistant met Voice Control
Vaste wateraansluiting