


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.



Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier




√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens KI86V5SF0 is een 177 cm hoge inbouw koel-vriescombinatie met superFreezing-knop: wordt de temperatuur voor een bepaalde tijd verlaagd, zodat u etenswaren snel kunt invriezen. Daarnaast beschikt deze Siemens koel-vriescombinatie over lowFrost: minder ijsvorming en makkelijker ontdooien, wat resulteert in een lager energieverbruik.
Belangrijkste kenmerken
Koelruimte
Vriesruimte
Overige kenmerken
Deze Siemens KI86V5SF0 inbouw koel-vriescombinatie wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding!
De Siemens KI86V5SF0 is de opvolger van de KI34VV22FF en KI34VX20
Inbouw hoogte | 1772 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 178 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 54 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | KI86V5SF0 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koel-vriescombinatie |
| Unieke eigenschappen | lowFrost superVriezen |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | F |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 39 dB |
| Inhoud | 265 Liter |
Montage systeem | Sleepdeur |
| Inhoud koelgedeelte | 182 liter |
| Inhoud vriesgedeelte | 83 liter |
| Vriesgedeelte | Vriesgedeelte onder |
| Kenmerken koelkasten | Gehard glazen legplateaus Snelvries functie Verlichting: LED binnenverlichting |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelvriescombinatie?
Houdt rekening met een apart koel- en vriesgedeelte: deze 2 meubeldeuren (boven elkaar) dient u goed op te meten.
Een inbouw koelvriescombinatie plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?