

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.








Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Deze Siemens LI60OA520 is een motorloze vlakschermafzuigkap dit betekent dat deze kap enkel en alleen te gebruiken is in combinatie met een mechanisch ventilatiesysteem. Deze afzuigkap is voorzien van een elektrische afsluitklep zodat u het ventilatievermogen goed kunt instellen, verder is de Siemens LI60OA520 voorzien van twee uitwasbare metalen vetfilters en RVS-look greeplijst die u kunt vervangen voor de greeplijst die met uw keuken wordt meegeleverd.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens LI60OA520 motorloze vlakschermkap zijn;
Technische details
Deze afzuigkap wordt geleverd inclusief montage materiaal, echter zonder afvoermateriaal.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | 135 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 498 mm dient in 600 mm brede bovenkast gemonteerd te worden |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 264 mm |
| Diepte | ± 30 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LI60OA520 |
| Productlijn | Siemens iQ100 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Geschikt voor mechanische ventilatie Metalen vetfilters, uitwasbaar |
| Soort | Vlakscherm |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | Zilver (metallic) |
Max. afzuigvermogen | Afhankelijk van kwaliteit mechanische vetilatie |
| afvoerdiameter | 120 mm Ø |
Aansluitwaarde | 40 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Metalen vetfilter(s) Motorloos tbv centraal afzuigsysteem RVS greeplijst Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |