


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres of WhatsApp-nummer in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens LR96CAQ20 is een 90 cm breed plafondunit met een stille en high-performance iQdrive motor. Deze zorgt voor een indrukwekkende afzuigkracht en een goede verdrijving van geuren en stoom. Daarnaast beschikt deze Siemens plafondunit over een afzuigcapaciteit van 734 m³/u en cookConnect: hiermee kunt u de afzuigkap via de cookConnect-geschikte kookplaat bedienen.
De belangrijkste kenmerken van het Siemens LR96CAQ20 plafondunit:
De Siemens LR96CAQ20 inbouw plafondunit afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter zonder afvoermateriaal.
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 888 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 487 mm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LR96CAQ20 |
| Productlijn | Siemens iQ500, Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Plafond afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | Afzuigcapaciteit: 734 m³/u iQdrive motor |
| Soort | Plafondunit |
| Energieklasse | B |
| Kleur | Wit |
Min. afzuigvermogen | 252 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 735 m3/u |
Geluidsniveau min. | 47 dB |
Geluidsniveau max. | 61 dB |
Geluidsniveau boost | 72 dB |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 204 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk HomeConnect/ Wifi App bediening Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier