


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.





√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens SN43HS00BN onderbouw vaatwasser is 60 cm breed. Maak gebruik van varioSpeed Plus op afstand: draai een programma 2x zo snel, wanneer u maar wilt, dankzij de Home Connect-app. Maak gebruik van 6 programma's en 4 functies zoals een snelprogramma, en een speciaal Glas (40 °C) programma: ideaal voor uw delicate glaswerk.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige informatie
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De Siemens SN43HS00BN is de opvolger van de SN458S02ME
Inbouw hoogte | Inbouwhoogte van 815 mm tot 875 mm |
|---|---|
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | SN43HS00BN |
| Productlijn | Siemens extraKlasse |
Garantie | 2+3 jaar garantie (na registratie bij leverancier) |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Onderbouw vaatwasser |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | varioSpeed Plus HomeConnect |
| Soort | Onderbouw |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Druktoetsen |
Geluidsniveau | 44 dB |
| Inhoud | 13 Couverts |
Aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Programmaduur verkorten HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: RVS Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Programma: Voorspoelen Uitgestelde starttijd |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij de aankoop van een onderbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is bij veel modellen te zien aan de voorzijde of bovenkant/binnenzijde, maar dit is per model verschillend. Zo heeft Smeg een aantal modellen met het bedieningspaneel aan de binnenzijde.
Hoe wordt een onderbouw vaatwasser geplaatst?
Een meubeldeur monteren op een onderbouw vaatwasser is niet nodig, omdat een onderbouw vaatwasser aan de voorkant is afgewerkt.
Een onderbouw vaatwasser wordt geplaatst tussen twee meubelkasten (en niet in een keukenkast).