

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens SN836X12JE is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser met 6 programma's en 3 speciale functies waaronder o.a. een speciaal glasprogramma en varioSpeed Plus: het gekozen programma is tot 3x sneller klaar! Tevens beschikt deze Siemens vaatwasser over InfoLight: deze functie projecteert een blauwe licht indicator op uw keukenvloer zodat u weet wanneer uw programma klaar is.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding echter excl. getoonde meubeldeur!
De Siemens SN836X12JE is de opvolger van de Siemens SN836X12IE, de Siemens SN69M034NL en het luxere broertje van de Siemens SN636X01GE
Inbouw hoogte | Inbouwhoogte van 815 mm tot 875 mm |
|---|---|
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | SN836X12JE-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | VarioSpeedPlus infoLight |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Druktoetsen |
Geluidsniveau | 44 dB |
| Inhoud | 13 Couverts |
Aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Programmaduur verkorten Kuipmateriaal: RVS Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.