


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.















√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Smeg CG90IANT9 is een 90 cm breed inductiefornuis met 4 inductie kookzones,. Deze Smeg CG90IANT9 beschikt over een ruime oven met verschillende ovenfuncties zoals Hetelucht, Grill en boven-/onderwarmte. Verder kunt u gebruikmaken van een ECO-Logic optie, hiermee kunt u het maximale aansluitvermogen instellen/ (in stappen) limiteren. Tijdens het gebruik kan het vermogen dus nooit hoger liggen dan de ingestelde aansluitwaarde. (3000, 4500 of 7400 Watt, hierdoor is een aansluiting op maximaal 2 groepen mogelijk).
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Ovengedeelte
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. aansluitmateriaal.
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | SMEG |
|---|---|
| Artikelnummer | CG90IANT9-WINK/NIET ONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Fornuizen |
| Sub-categories | Inductie fornuis |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | ECOlogic VaporClean |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Antraciet |
| Inhoud | 115 Liter |
| Kookgedeelte fornuis | Inductie kookvlak |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2.30 kW met Booster tot 3.00 kW |
| Pit links achter | 1.30 kW met Booster tot 1.40 kW |
| Pit rechts voor | 1.30 kW met Booster tot 3.00 kW |
| Pit rechts achter | 2.30 kW met Booster tot 1.40 kW |
Aansluitwaarde | 10,6 kW, ECO-Logic optie |
| Kenmerken fornuizen | Booster kookstand Elektronische kookwekker Met boven-/en onderwarmte Met grill functie Met hetelucht functie Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |