


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Smeg SF6101TVNO inbouw oven is 60 cm hoog. Met de Vapor Clean functie kunt u makkelijk uw oven kunt reinigen en onderhouden. Op de bodem van de oven bevindt zich de Vapor Clean Cirkel, waar u water in kan doen. Met het Vapor Clean programma zal de oven het water omzetten in stoom en zal het vuil in de oven loskomen. De Smeg SF6101TVNO beschikt over 10 ovenfuncties, zoals o.a. Hetelucht, Boven-/onderwarmte en een speciale Pizzafunctie
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. volledige garantie en handleiding.
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 583 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 554 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 560 mm (zie maatschets) |
| Merk | SMEG |
|---|---|
| Artikelnummer | SF6101TVNO |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | VaporClean reiniging Pizzastand |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 70 Liter |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse opwarm en ontdooi programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |