


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Stoves ST410252 Richmond S900 DF is een 90 cm breed gasfornuis, uitgevoerd in het antraciet. Het fornuis beschikt over 5 gaskookzones, waaronder een 4 Kw wokbrander. Daarnaast beschikt dit gasfornuis over 3 ovens, waaronder een longdoor heteluchtoven met 4 verschillende ovenstanden.
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Ovenfuncties
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. aansluitmateriaal
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | Stoves |
|---|---|
| Artikelnummer | ST410252 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Niet op voorraad, levertijd is helaas onbekend |
| Categorie | Fornuizen |
| Sub-categories | Gasfornuis |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | 5 gaskookzones 3 ovens |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Antraciet |
| Kookgedeelte fornuis | Gas kookvlak |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | 2000 Watt |
| Pit links achter | 1000 W |
| Pit midden voor | 4000 W |
| Pit rechts voor | 3000 W |
| Pit rechts achter | 2000 W |
Aansluitwaarde | 7.76 kW |
| Kenmerken fornuizen | 90 cm breed Timer 2 of meerdere ovens Gietijzeren pannendragers Met boven-/en onderwarmte Met grill functie Met hetelucht functie Met pizza functie Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |