

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Deze eenvoudig te reinigen dankzij smartClean Whirlpool AKP745IX inbouwoven is voorzien van 65 liter inhoud en energielabel A. Met de turbo hetelucht functie met gelijkmatige verwarming kunt u meerdere gerechten tegelijk bereiden. Tevens is de deze Whirlpool AKP745IX inbouwoven voorzien van één set telescopische geleiders waarmee u meegeleverde bakplaat naar buiten kunt trekken!
De belangrijkste eigenschappen van de Whirlpool AKP745IX inbouwoven zijn;
Overige informatie
Deze oven wordt geleverd met Nederlandstalige handleiding en volledig garantie
Inbouw hoogte | 583 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | AKP745IX actie op=op! |
| Productlijn | Whirlpool Absolute Line |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | SmartClean functie Turbo hetelucht |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
| Inhoud | 65 Liter netto |
Aansluitwaarde | 2500 Watt |
| Voorraad | 0 |